به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

تغليظ ديه جنين

 

تغليظ ديه جنين

پرسش:
آيا ديه قتل جنين در صورت وجود شرايط مربوطه (وقوع در ماه حرام يا مکه معظمه) مشمول ماده 299 قانون مجازات اسلامي مي‌باشد؟ به عبارت ديگر، آيا ديه تغليظ مي‌شود؟

 

پاسخ:
در مورد پرسش، برابر بند 6 ماده 487 ‌ديه تغليظ مي‌شود.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image