به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

تقليد از اختراع ثبت شده

تقليد از اختراع ثبت شده

پرسش:
شخصي موفق به ساخت نوع جديدي از دستگاه چمن‌زني شده و آن را در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت مي‌رساند. متعاقب آن نيز مجوز توليد را از اداره منابع دريافت مي‌دارد. پس از اندک مدتي، شخصي ديگر با تقليد از همين وسيله مبادرت به توليد مي‌کند. وصف جزايي عمل نامبرده چيست؟

 

پاسخ:
موضوع در صورت ثبت شدن در اداره ثبت اختراعات از مصاديق قانون ثبت علايم و اختراعات مصوب 1310 و اصلاحات بعدي آن و نيز بند 9 ماده 2 قانون حمايت از مؤلفان، مصنفان و هنرمندان مصوب 11 دي 1348 و اصلاحات بعدي آن مي‌باشد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image