به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

تكليف دفاتر سازمان بازرسي در ارسال منظم بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌هاي صادره به استانداري‌هاي مربوط

 

تكليف دفاتر سازمان بازرسي در ارسال منظم بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌هاي صادره به استانداري‌هاي مربوط

س: معاون برنامه‌ريزي و اداري و مالي استانداري ..... با ارسال نامه‌اي تقاضا مي‌نمايد من بعد بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌هاي صادره از سوي سازمان بازرسي كل كشور به صورت منظم به آن استانداري ارسال گردد. آيا دفتر بازرسي استان مجاز به اجراي درخواست مذكور مي‌باشد؟

 

نظريه كميسيون حقوقي                                              شماره و تارخ نظريه 10/6/78-31/78/302/3

 

به موجب ‌‌ ماده 2 لايحه قانوني اختيارات استانداران مصوب خرداد 1359 شوراي انقلاب اسلامي و مصوبه شوراي عالي امور ادراي.‌استانداران بر دستگاه‌هاي اجرايي استان نظارت دارند و سازمان بازرسي كل كشور از شمول دستگاه‌هاي اجرايي خارج و دستگاه نظارتي قوه قضائيه مي‌باشد لذا دفتر مذكور مكلف به ارسال بخشنامه و دستورالعمل‌هاي داخلي سازمان به معاونت مذكور نمي‌باشد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image