به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

چگونگي اشتغال به كار بازنشستگان در شركت‌هاي دولتي

چگونگي اشتغال به كار بازنشستگان در شركت‌هاي دولتي

س:  آيا اشتغال به كاركنان بازنشسته شاغل شركت آب و فاضلاب خوزستان مشمول ماده 8 قانون تعديل نيروي انساني مصوب 1366 مي‌گردد؟

 

نظريه كميسيون حقوقي                                      شماره و تاريخ نظريه 10/6/78-3/3173/78/302/3

 

در ماده 8 قانون تعديل نيروي  انساني  مصوب 1366 مجلس شوراي اسلامي(1) مقرر شده است اشتغال به كار كليه بازنشستگان در وزارتخانه‌ها و مؤسسات و شركت‌هاي دولتي منوط به تصويب هيأت وزيران و اشتغال غير رسمي براي مدت معين مي‌باشد فلذا طبق اساسنامه ارايه شده شركت آب و فاضلاب استان خوزستان در صورتي كه بيش از 50% سهام آن متعلق به دولت باشد دولتي محسوب مي‌شود و مشمول ممنوعيت فوق‌الذكر مي‌گردد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image