حضور دادستان در مرحله واخواهي

 

حضور دادستان در مرحله واخواهي

پرسش:
‌در مرحله رسيدگي به واخواهي آيا حضور دادستان يا نماينده وي ضروري است؟

 

پاسخ:
با توجه به اطلاق بند (ج) ماده 14 قانون اصلاح قانون تشکيل دادگاه‌هاي عمومي‌ و انقلاب، حضور دادستان يا نماينده وي در مرحله واخواهي ضروري است.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image