به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

حق تجديدنظرخواهي شاکي

 

حق تجديدنظرخواهي شاکي

پرسش:
‌در بزه فراهم آوردن موجبات فساد و فحشا، چنانچه دادگاه بدوي مبادرت به صدور حکم برائت نمايد، آيا همسر زني که متهم پرونده بوده، حق تجديدنظرخواهي را دارد؟

 

پاسخ:
علاوه بر دادستان که از جهت جنبه عمومي‌ بزه حق تجديدنظرخواهي دارد، همسر زني که تحت عنوان فحشا مورد تعقيب قرار گرفته و حکم برائت او صادر شده نيز مي‌تواند درخواست تجديدنظر در رأي اصداري را بنمايد؛ زيرا او متحمل ضرر و زيان شده و برابر ماده 9 قانون آيين دادرسي کيفري شاکي تلقي مي‌شود.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image