به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

خسارت ناشي از تعطيلي کار

خسارت ناشي از تعطيلي کار

پرسش:
در قراردادي شرط مي‌شود که چنانچه هريک از طرفين به علتي کار را تعطيل کند، موظف به پرداخت خسارت به طرف مقابل مي‌باشد. آيا چنين شرطي صحيح است؟ در صورتي که کارفرما مسئول تعطيل شدن کار باشد، ميزان خسارت وارده چگونه تعيين مي‌شود؟

 

پاسخ: ‌
هرگونه تعهدي که در قرارداد ميان طرفين مقرر شده و منطبق با قانون باشد، پس از احراز قابل اجراست. تعيين ميزان خسارت هم چنانچه در قرارداد مشخص نباشد، پس از جلب نظر کارشناس ميسر خواهد بود.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image