به وب سایت رسمی گروه مدرسه حقوق ، خوش آمدید  09122330365

 ضمن تشکر از شما کاربر عزیز که سایت مدرسه حقوق را جهت استفاده از خدمات ما انتخاب نموده اید به اطلاع شما میرسانیم این سایت با هدف ارتقاء سطح اطلاعات حقوقی و رفع نیازها و مشکلات حقوقی شما راه اندازی گشته و در جهت نیل به این هدف و رفع اشکالات موجود و ارائه خدمات بهتر ، رهنمودها و انتقادات و پیشنهادات شما کاربر عزیز را می طلبد . لازم بذکر است در طراحی و ارائه مطالب سعی بر رعایت سادگی و دسترسی آسان به مطالب و مشکلات متداول حقوقی گشته که جامعه بیشتر با آن دست به گریبان است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

ضمنا کاربران محترم  می توانند از طریق قسمت ارتباط با ما و یا از طریق ایمیل madreseyehoghoogh@yahoo.com و یا gmail.com@ تقاضای خود را در زمینه استفاده از خدمات وکالتی و یا مشاوره حقوقی وکلای مجرب پایه یک دادگستری عضو گروه مدرسه حقوق در تمام نقاط داخل و یا خارج از کشور و نیز در زمینه مهاجرت اعلام نمایند تا در اسرع وقت با ایشان تماس حاصل گردد .

خوانده دعاوي مربوط به ماترک متوفا

خوانده دعاوي مربوط به ماترک متوفا

پرسش:
يکي از وراث به طرفيت تعدادي از ورثه هـمـان مـتـوفـا دادخواستي به خواسته تنفيذ صلحنامه و بيعنامه تنظيمي ميان خواهان و مورث طرفين تقديم دادگاه نموده است. از آنجا که بعضي از ورثه طرف دعواي خواهان قرار نـگـرفتهاند، آيا استماع دعوا به اين کيفيت امکانپذير است؟

 

پاسخ:
هرگونه دعوايي درخصوص ماترک، اعم از تـنـفـيـذ وصـيتنامه يا تقسيم و تنفيذ يا تأييد صلحنامه يا مبايعهنامه، بايد به طرفيت تمامي ورثه و افراد ذينفع مطرح شود. بنابراين طرح چنين دعوايي به طرفيت بعضي از ورثه قابليت استماع ندارد.

 

 
» موضوعات مطالب سایت «
 
 
مدرسه حقوق ایرانصفحه اصلی || درباره ما || پاسخ به سوالات شما || تماس با ما
feed-image